Motivace jako nezbytná součást hubnoucího plánu

Stále se nemůžete zbavit nadbytečných kil, které se k vám nenápadně vplížily po vánočních svátcích a oslavách Nového roku? Vymlouvali jste se na nepříznivé počasí a zimu? Ve skutečnosti vám ovšem chyběla silná vůle, odhodlání a dostatek zdravé motivace? Pak tuto skutečnost změňte u příležitosti prvních jarních dnů! Nazujte tenisky, oblečte funkční termo-prádlo a vyrazte vstříc novým sportovním zážitkům a výkonům! Ovšem pozor, bez motivačních pomocníků to tak jednoduše nepůjde!

Soupeřte a vzájemně se motivujte

U každé sportovní aktivity nebo při snaze zhubnout nějaké to kilo je ideální, pokud vaše nadšení, strasti i úspěchy sdílí ještě někdo další. Zkuste do svého týmu naverbovat sestru, nejlepší kamarádku nebo kolegu z práce. Ne nadarmo se totiž říká, že ve dvou se to lépe táhne!

Nastavte si splnitelné cíle

Ze začátku budete plní optimismu a očekávání. Časem vás toto nadšení s největší pravděpodobností opustí. Abyste s dietou, posilovnou nebo novou sportovní aktivitou neskončili po týdnu, nastavte si reálné a splnitelné cíle. Jejich pokoření vás bude opět motivovat k další činnosti i zdolání složitějších výzev.

Vybavte se chytrou elektronikou

Překonávat výzvy s deníčkem a tužkou v ruce již patří do dob dávno minulých. Dnes mohou vaše sportovní úspěchy a výsledky zaznamenávat praktičtí pomocníci, jež můžete mít neustále u sebe. V pohybu vás přitom nijak neomezují. Víte, o jakých sportovních pomůckách je řeč? S největší pravděpodobností asi tušíte, že se jedná o sportovní hodinky, které umí měřit tep, vzdálenost, čas, trasu i další veličiny, ale také uchovávat jednotlivé informace a vaše nejlepší dosažené výsledky. S takovým pomocníkem vás chuť do sportovní aktivity jen tak neopustí. A v létě se můžete pochlubit postavičkou, za níž by se nemusely stydět ani modelky vystavující svá těla na předních stránkách prestižních časopisů.

Komentáře


Reklamní blok
Nákup pro zdraví